Als Stomavereniging zijn we er voor iedereen. Daarom zijn we blij dat onze website vanaf nu in maar liefst 8 talen beschikbaar is. Naast Nederlands zijn dat: Engels, Duits, Frans, Arabisch, Turks, Spaans en Pools. 

Informatie en ervaringsverhalen in meerdere talen
Dat betekent dat ook anderstaligen vanaf nu alle informatie over de verschillende soorten stoma’s, pouches en het dagelijkse leven met een stoma kunnen lezen. We hopen zo steeds meer mensen met een stoma of pouch en hun naasten te helpen met onze informatie en ervaringsverhalen.

Hoe werkt dat op de website?
Wil je de informatie op onze website in een andere taal lezen? Dan vind je rechtsboven naast de zoekfunctie een Nederlandse vlaggetje. Klik daar vervolgens op en je krijgt een klein scherm met de verschillende taalopties te zien. Klik de taal naar keuze, en alle informatie wordt automatisch vertaalt. Handig!

  • Deel dit bericht via