Een op de vier Nederlanders blijft liever thuis als er geen toilet in de buurt is, en bij mensen met een maagdarmaandoening is dat zelfs een op de twee.

Daarom is de Maag Lever Darm Stichting samen met Natuurmonumenten het project ‘When nature calls’ gestart. Met als eerste resultaat: een natuurtoilet op Texel! Op 5 juni wordt het volgende natuurtoilet in Vught geopend en er zullen nog velen volgen.

Een natuurtoilet is een composttoilet, dat niet wordt aangesloten op riool, water of elektriciteit. Het verstoort dus niet het landschap, maar geeft natuurliefhebbers wel weer extra de mogelijkheid om langer van de natuur te kunnen genieten.

Wij vinden dat iedereen zorgeloos van de natuur moeten kunnen genieten. Wat een mooi project en geweldig nieuws voor iedereen die graag gaat wandelen of fietsen!  

Tags:
  • Deel dit bericht via