Op 18e jarige leeftijd werd rolstoeltennisser Sam Schröder gediagnosticeerd met darmkanker. Na een heftige herstelperiode kreeg hij een ileostoma. Ondanks deze enorme tegenslag, sloeg hij terug! Wat te denken van gouden plakken op het Australian Open, Roland Garros en meerdere Grand Slam titels? In september strijdt Sam voor het goud tijdens de Paralympics in Parijs.

Ben jij stomadrager en wil je Sam live in actie zien? Dan heeft Coloplast een hele leuke winactie voor jou! 

Met een groep van ongeveer 6 andere stomadragers en enkele begeleiders van Coloplast, kun jij een onvergetelijke trip naar de Paralympics in Parijs winnen. Doe snel mee en maak kans op die felbegeerde plaatsen voor een geheel verzorgde trip om Sam aan te moedigen! 

Wat je daarvoor moet doen? Dat vind je op de website van Coloplast via onderstaande knop.

  • Deel dit bericht via