Word lid of doneer
Word lid of doneer

Evenement

Zuid-West (Zuid-Holland & Zeeland)

Symposium: Licht op stomazorg

Grand Café Het Gasthuis - Banneweg 57, Gorinchem 18.30 - 21.30 uur

Stomaverpleegkundigen Airis en Miranda van het Beatrixziekenhuis organiseren het symposium Licht op stomazorg in Grand Café Het Gasthuis.

Het wordt een avond waarin ontmoeten, informeren en verbinden centraal staan. Of je nu al langere tijd een stoma hebt of nog aan het begin staat: iedereen is welkom. Samen met andere stomadragers en hun naasten is er ruimte voor herkenning, erkenning en het uitwisselen van ervaringen.

Het programma bestaat uit verschillende sprekers, zoals een chirurg, een fysiotherapeut en iemand die vertelt over kosten en vergoedingen. Daarnaast kun je in gesprek met verschillende standhouders, zoals de Nederlandse Stomavereniging, de Blauwe Anemoon, fabrikanten van stomamaterialen en medisch speciaalzaken. Dé plek om vragen te stellen en informatie op te halen.

Praktische informatie

  • Locatie: Grand Café Het Gasthuis, Banneweg 57 in Gorinchem. Je krijgt na afloop een uitrijkaart voor de parkeergarage, dus je kunt gratis parkeren.
  • Tijdstip: 18.30 tot 21.30 uur
  • Voor wie: Voor stomadragers en hun naasten (max. 1 introducee)
  • Aanmelden: Aanmelden kan tot 21 mei door een mail te sturen naar stomaverpleegkundige.bzh@rivas.nl. Vermeld met hoeveel personen je komt: 1 of 2.

We hopen je daar te ontmoeten!

  • Deel dit evenement via

Eerstvolgende bijeenkomsten