Tekst en foto’s: Outward Bound

Afgelopen weekend organiseerden wij samen Outward Bound een programma voor StomaJONG, waar jonge stomadragers samenkwamen om te leren, te verbinden en elkaar te ondersteunen. Het was niet zomaar een samenkomst; we hebben bewust de nadruk gelegd op het ontdekken en versterken van onze karaktersterktes in het Geopark Schelde Delta.

De lotgenoten deelden persoonlijke ervaringen tijdens dag 1. Ze leerden elkaar beter kennen op dag 2, terwijl er werd geskelterd in de duinen van Westenschouwen en er veel werd gelachen rond het kampvuur. Op dag 3 hebben we het strand gejut en in de afsluitingsceremonie elkaar complimenten gegeven en voornemens gemaakt wat we thuis willen veranderen. Veel inzichten voor deelnemers dat ze tot meer in staat zijn, dan ze zelf dachten.

  • Deel dit bericht via